Vivaro

Opel Vivaro łączy atrakcyjne wzornictwo i komfort pracy kierowcy

ZAPROJEKTOWANY ABY ZWYCIĘŻAĆ. VIVARO.

Opel Vivaro łączy atrakcyjne wzornictwo i komfort pracy kierowcy z szeregiem zalet, które czynią go wyjątkowym na drodze i w bilansie Twojej firmy. Mocny, ekonomiczny i świetnie zaprojektowany, jest prawdziwym atutem w biznesie.

Oszczędny, funkcjonalny i wytrzymały, Opel Vivaro jest prawdziwym zwycięzcą. Sprawdź jego zalety.

  • Praktyczna użyteczność
  • Reprezentacyjny wygląd
  • Wygoda i komfort
  • Czysty, ekonomiczny napęd
  • Bogata oferta wersjiPełna oferta

Czegokolwiek oczekujesz od furgonu, Opel Vivaro może to spełnić. Pełna gama oznacza, że idealny dla Ciebie pojazd jest częścią naszej oferty.


Gotowy na wszystko

Wysoki czy niski dach, krótki czy długi rozstaw osi, Opel Vivaro został zaprojektowany dla maksymalnej efektywności, niezależnie od zadania. Niski próg ułatwia pracę załodze i skraca czas załadunku, zwłaszcza z systemem mocowania FlexFix®.


Oszczędny napęd wysokoprężny

Opel Vivaro oferuje paletę trzech sprawdzonych, ekonomicznych diesli o wysokich osiągach. Wszystkie przystosowane są do ciężkiej pracy, dobrze spisują się na drodze i nie wymagają częstych przeglądów. Gładko pracująca 6-biegowa skrzynia manualna lub zautomatyzowana skrzynia Easytronic daje kierowcy jeszcze więcej satysfakcji z jazdy.


Funkcjonalny i elegancki

Wdzięk Opla Vivaro jest niezaprzeczalny, to auto z pewnością wzmocni wizerunek każdego biznesu. Ale Vivaro jest także zdecydowanie praktyczny: chronione światła, pełnej szerokości tylne drzwi oraz doskonały dostęp do kabiny i widoczność na zewnątrz.


Komfort dla załogi

Opel Vivaro został pomyślany, aby ustanowić nowe standardy w zakresie komfortu pracy kierowcy i pasażerów. Wytrzymałe, najwyższej jakości materiały, wygodne siedzenia, doskonałą wentylację i praktyczne schowki dostaniesz w standardzie.

Zobacz więcej na opel.pl Zapytaj o ofertę Jazda próbna
Sprawdź aktualne promocje na nowe samochody Opla
Promocje Opla

Gwarancja mobilności Opla
Gwarancja mobilności

Promocje serwisowe
Promocje serwisowe

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij